Το ασημένιο μετάλλιο με τα εθνικά μας χρώματα κατέκτησε ο αθλητής από τα Άνω Λιόσια ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΚΑΣ στο παγκόσμιο πρωτάθλημα 2nd Lents Taekwondo Worldwide Sports Online Poomsae Open 2020 / Freestyle - Beach - Para που έγινε στην ΔΑΝΙΑ στις 21-22/11/2020.
Ο αθλητής λόγω των υγειονομικών μέτρων για τον covid 19 αγωνίστηκε μέσω διαδικτύου στην κατηγορία P-20 Para Taekwondo με προπονητή του τον κο Παναγιώτη Παλαιολόγου.
0
comments:
Δημοσίευση σχολίου
Follow:
●Το έθιμο της Λιτάνευσης της εικόνας την Μονής Κλειστών
● Ο Αργύρης Αργυρόπουλος σκιαγραφεί την προσωπικότητα και το έργο του Δημάρχου Φυλής Νικολάου Λιάκου
● O Αργύρης Αργυρόπουλος εικονογραφεί την ιστορία του Ζεφυρίου (δείτε το παρακάτω βίντεο)
● Στα πρότυπα της HIRIYA του Τελ Αβιβ η αποκατάσταση της Χωματερής στη Φυλή, υποστηρίζει ο Δήμαρχος Φυλής Χρήστος Παππούς. Δείτε το βίντεο της επίσκεψης του Δημάρχου που επιμελήθηκε ο Αργύρης Αργυρόπουλος.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου