![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgly-XYhjGOtygz3Egl68xqUSIofANcTWlxrxx5cvRIT3viE0Jt7_ci8iLSiQnf_8gak4e18NwL-sKBngyQjK2Vu5sIgo9SeO8pgKbbX5tB7BEjKqkvmKWFf5HzOb15hAdNqGeNzR11E6z5DCTXkATsbOfxgbR3nCnBCge-_Wz3v-HWYV_EcTSgUUonSQ/s1600/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BB%CF%8C%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1%20%CE%95%CF%83%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D%20%CE%86%CE%BD%CF%89%20%CE%9B%CE%B9%CE%BF%CF%83%CE%AF%CF%89%CE%BD%20.jpg)
Στην εκδήλωση για την κοπή της 1ης Πρωτοχρονιάτικης πίτας που πραγματοποιήθηκε στο Εσπερινό Γυμνάσιο – Λύκειο Άνω Λιοσίων την Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023, έδωσε το “παρών” και τις ευχές του ο Δήμαρχος Φυλής Χρήστος Παππούς.
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα ευλόγησε ο πατέρας Φανούριος Μπρίλης.
Ο Δήμαρχος ευχήθηκε η νέα χρονιά να είναι γεμάτη υγεία και γνώση και διαβεβαίωσε τον Διευθυντή του Σχολείου κ. Άρη Πολύζο, τον Σύλλογο διδασκόντων τους μαθητές και τους γονείς τους, ότι ο Δήμος Φυλής θα βρίσκεται στο πλευρό τους σε ότι χρειαστούν.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου