Α..Σ ΦΥΛΗΣ ΑΡΙΩΝ για 5η χρονιά!![📌](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4cc/72.png)
![🏊🏻♂️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f3ca_1f3fb_200d_2642_fe0f/72.png)
Οι εγγραφές συνεχίζονται για το κολυμβητικό μας τμήμα! Όσοι δεν έχετε κάνει ακόμα την εγγραφή σας, προλάβετε μια θέση στο κατάλληλο τμήμα άμεσα!
![📌](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4cc/72.png)
![🏃](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f3c3/72.png)
Νέο τμήμα στίβου! Γιατί αγαπάμε τον κλασικό στίβο όσο και τον υγρό! Μεγαλώνουμε...με την δική σας στήριξη και στήνουμε κάτι όμορφο! Για παιδιά από 5 ετών.
![📌](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4cc/72.png)
Εγγραφές καθημερινά 15.00-20.30 στο γραφείο του κολυμβητηρίου και από την επόμενη εβδομάδα και στα νέα μας γραφεία στο Δημοτικό Στάδιο Φυλής (Θρασύβουλου) και στα τηλέφωνα 2177005655 και 6906890552. Αριων Φυλης
Σας περιμένουμε
![😃](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f603/72.png)
.
#arion_filis
#the_team
#swimming_team
#running_team
#new_season
#new_goals
#ready ![💪](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4aa/72.png)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου