Στηρίζει την υποψηφιότητα του Νίκου Χαρδαλιά για την Περιφέρεια Αττικής ο Αντιπρόεδρος της Βουλής Θανάσης Μπούρας. Σε ανακοίνωσή του τονίζει, επί λέξει: ΣTHPIZOYME TON NIKO XAPΔAΛIA ΓIA ΠEPIΦEPEIAPXH ATTIKHΣ KAI ΠAME THN "ATTIKH MΠPOΣTA".
0
comments:
Δημοσίευση σχολίου
Follow:
●Το έθιμο της Λιτάνευσης της εικόνας την Μονής Κλειστών
● Ο Αργύρης Αργυρόπουλος σκιαγραφεί την προσωπικότητα και το έργο του Δημάρχου Φυλής Νικολάου Λιάκου
● O Αργύρης Αργυρόπουλος εικονογραφεί την ιστορία του Ζεφυρίου (δείτε το παρακάτω βίντεο)
● Στα πρότυπα της HIRIYA του Τελ Αβιβ η αποκατάσταση της Χωματερής στη Φυλή, υποστηρίζει ο Δήμαρχος Φυλής Χρήστος Παππούς. Δείτε το βίντεο της επίσκεψης του Δημάρχου που επιμελήθηκε ο Αργύρης Αργυρόπουλος.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου