Γνωστοποιείται στους συνδημότες μας ότι αύριο, Τετάρτη του Πάσχα, 22 Απριλίου 2020 και ώρα 08:00 θα εκτραπεί η κυκλοφορία στη Λεωφόρο Φυλής, στο ύψος του Προαστιακού Άνω Λιοσίων, για να επισκευαστεί βλάβη στο δίκτυο ύδρευσης. Για το λόγο αυτό η κυκλοφορία των οχημάτων θα γίνεται από παρακαμπτήριους δρόμους.Εκτιμάται ότι η επισκευή της βλάβης θα διαρκέσει περί τις 3 ώρες κι ως εκ τούτου η κυκλοφορία στη Λεωφόρο Φυλής θα αποκατασταθεί περί τις 11:00.
Μαρίνος Σαρλάς
Αναπλ. Δήμαρχος
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjqmx2S1e6X16HrQiCjPvQXkNFMRH6-0HnHk1vL8Ep7pR4o6n-3tQoibU0JNA35LqLvsAuDq5s5K9-bgAGS0bryO296bZhByj07WgGgfRMamHVkVXEU_T9_Yl857WvG3br8xN1oCl0BxbQq/s1600/69560433_10219278183203225_7600031238287523840_o.jpg)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου