Γιορτές χωρίς θέατρο γίνεται; Δεν γίνεται!!!Η τελευταία παράσταση του 'Black Out" έρχεται! Η είσοδος είναι ελεύθερη, για κράτηση προσκλήσεων τηλεφωνήστε στο 6979365447 απογευματινές ώρες ή συνδεθείτε στον παρακάτω σύνδεσμο και κάντε τις κρατήσεις σας από το διαδίκτυο... https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdvyl9Rb1k.../viewform...
0
comments:
Δημοσίευση σχολίου
Follow:
●Το έθιμο της Λιτάνευσης της εικόνας την Μονής Κλειστών
● Ο Αργύρης Αργυρόπουλος σκιαγραφεί την προσωπικότητα και το έργο του Δημάρχου Φυλής Νικολάου Λιάκου
● O Αργύρης Αργυρόπουλος εικονογραφεί την ιστορία του Ζεφυρίου (δείτε το παρακάτω βίντεο)
● Στα πρότυπα της HIRIYA του Τελ Αβιβ η αποκατάσταση της Χωματερής στη Φυλή, υποστηρίζει ο Δήμαρχος Φυλής Χρήστος Παππούς. Δείτε το βίντεο της επίσκεψης του Δημάρχου που επιμελήθηκε ο Αργύρης Αργυρόπουλος.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου